Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Něžný vánek
Tento druh polibku může u partnera vyvolat příjemné mrazení, hlavně když nikam nepospícháme. Přejíždějte proto svými rty po partnerových ústech tak něžně, jako byste ho hladili tím nejjemnějším peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Když už jste rozehřály partnerovy rty, pomalu po nich jezděte špičkou jazyka a potom je ochlaďte jemným fouknutím. To ho neuvěřitelně vzruší.

2. Provokující štípnutí
Ukažte partnerovi, kdo je tady šéf! Zlehka mu prstem přejíždějte po ústech. Až budete na spodním rtu, chyťte jej mezi ukazováček a palec, trochu vyšpulte a přitáhněte za něj partnera k sobě. Potom si ten sladký kousek těla vložte do úst. Konečky prstů mu sice způsobíte slabou bolest, ale po tom někdy partner při líbání toužíl.

3. Vášnivé dýchání
Tato technika vám vyrazí dech! Spojte se s partnerem rty tak, že mezi nimi nepronikne ani vánek. Pomaličku a jemně do sebe vtahujte všechen vzduch z partnerových plic (aby to fungovalo, musí ale partner spolupracovat, proto mu svůj záměr předem vysvětlete). Když ho úplně »vysajete«, vyměňte si pozice, a nyní druhý partner vtahuje vzduch z vašich plic.

4. Nezbedné okusování
Něžně se rty dotkněte vašeho partnera těsně pod uchem, pomalu mu jezděte po krku a jemně zuby tiskněte jeho kůži. Takováto nezbedná kousnutí sexuálně povzbudí více než 80 procent lidí. Díky tomu, že při vzrušení vytváří tělo endorfin, který blokuje receptory bolesti, paradoxně vyvolává menší fyzické násilí erotický zážitek.

5. Čarovné vtáhnutí
Tento zvláštní polibek si můžete vychutnávat celé hodiny. Zakloňte hlavu a sevřete v ústech přítelův horní ret. Zároveň on sevře váš dolní ret. Tak se něžně spojíte. Pohybujte pomalu rty a jemně je vtahujte do sebe. Vyměňte si s partnerem pozici. Potom pomalu otevřete ústa a jemně do sebe vsajte celé přítelovy rty. Váš partner vám to oplatí. Těmito pohyby se do vašich rtů nahrne krev a stanou se velmi citlivé.

6. Oheň a led
Při večeři se zeptejte partnera, jestli by si nedal kávu se zmrzlinou. Dejte si doušek kávy, aby byla vaše ústa horká, a polibte přítele. Pak rychle, dokud ještě cítí na rtech teplo vašeho polibku, si zchlaďte ústa zmrzlinou a znovu ho polibte. Touto hrou mu dáte dvakrát více než obvykle.

7. Lovec pokladu
Pokud chcete objevit erotogenní zóny vašeho partnera, tak nejlepším způsobem je tento polibek. Začněte na zádech mezi lopatkami. Jemně mu na kůži kreslete jazykem malé kroužky a postupně přejíždějte jazykem po celém těle. Zapamatujete si, kde přesně jste se ho dotkli, když vzrušeně vzdychnul. Až pojedete jazykem zpět, soustřeďte se právě na toto místo. Erotogenní zóny jsou u každého člověka odlišné a dokonce se mohou měnit ze dne na den. Tento polibek najde na těle každé místo toužící po dotyku.

8. Cesta kolem světa
Až budete příště svým jazykem tancovat v partnerových ústech, dotkněte se jeho konečkem partnerova horního patra a jemně pokračujte směrem ke krku. Jazyk musíte mít pevný. Potom ho uvolněte a pohlaďte mu vnitřní stranu tváře, přejděte k jeho zubům a jemně mu je jazykem hlaďte, nejprve z vnitřní a pak z vnější strany.

9. Kolibřík
Když se jemně dotknete partnerova krku svými rty a něžně vzdychnete, dáte mu tím najevo daleko víc, než kdybyste mu řekli, že díky němu jste se ocitli v sedmém nebi. Váš hlas v něm vyvolá vibrace, které pocítí v celém těle. Přiložte rty k jeho pulsující žíle na krku a pomalu mu po ní přejíždějte a přitom bzučte jako kolibřík. Vzruší ho to tak, až mu naskočí husí kůže. Když změníte tón svého bzučení, vytvoříte nové spektrum této senzace.

10. Zápas jazyků
Každý náraz, který učiní váš partner během milování, zvyšuje jeho vzrušení o jeden stupeň. Když ho obdarujete ústní verzí, dosáhnete opravdu vřelého výsledku. Vklouzněte jazykem mezi jeho volně stisknuté rty a pomalu a svůdně s ním pohybujte dovnitř a ven
.

Jak vlastně se líbá?

Sladce, žhavě, jemně, vášnivě? Je fakt, že nikdo z nás nemůže přesně určit, kteté líbání je to pravé,jednoduše proto, že každý to má rád trochu jinak. Někomu se líbí žhavé polibky, jiný zase radši útočítvrdě jazykem. A další si zas vychutná jen lehké něžné pusinky. Pravda ale je, že špatný polibeka je jedno jestli je moc tvrdý nebo vlhký, pomalý nebo bouřlivý) může krásnej romantickej večer úplně pokazit.

Buď připravená!

Polibek tě může zaskočit i v tu nejnevhodnější chvíli. Je tedy celkem pochopitelné, že bys za všech okolností měla dodržovat určitá hygienická pravidla. Nelibý pach z tvých úst by ho určitě odradil. Taky si dej bacha na přílišné vrstvy rtěnky- žádnýmu klukovi se rty umazaný od rtěnek nelíbí. Vychytávkou jsou neslíbatelné rtěnky- ale kdo zaručí, že to opravdu funguje?!

Kde je nejlepší místo na líbání?

Jasně, všude se pořád tvrdí, že si máš na líbání najít to správné romantické místo, abyste byli s tvým miláčkem naprosto nerušeni. Jenže to bohužel není dost dobře možné a nakonec, když se kolem sebe rozhlédneš, zjistíš, že zamilovaní se zkrátka líbají téměř všude. Pokud se ale ještě pořád s tvým idolem nacházíš ve fázi balení, měli byste si svůj první polibek skutečně vychutnat.

Co s nosem, brýlemi a rukama?

Máš strach, že se při líbání určitě musíte srazit nosy? Pootoč svůj obličej pomalu a lehce šikmo k jeho. Tak se vaše nosy určitě nesrazí. Pokud jeden z vás nosí brýle, je lepší si je před polibkem odložit. Nevíš, co s rukama? Jednoduše je polož okolo jeho krku nebo kolem jeho pasu. Pro umocnění nádherného pocitu z líbání ho můžeš zezadu hladit na krku nebo na zádech anebo ho hladit ve vlasech. Vždycky je lepší, když svoje ruce taky zapojíš a nenecháš je volně viset.

Jak ho mám políbit?

Než se vaše rty setkají, lehce pootevři rty a zavři oči. Při zavřených očích si jeho polibek vychutnáš mohem víc. Buď něžná. Malá rada: přehnané sání, mlaskavé zvuky, cucfleky, bolestivé kousání nebo tvůj jazyk hluboko ponořený v jeho ústech, mohou vše zkazit. Nezapomeň dýchat. Nejlepší je když budeš dýchat nosem, potom nemusíte polibek přerušovat.

Kde všude se může líbat?

Líbat se dá prakticky všude. Ale nemysli si, i jednoduchá pusa na ústa může být super vzrušující. Nervové konce ve rtech a jazyku totiž posílají vzrušení přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů. Hodně vzrušující místo je pro většinu kluků a holek bod mezi ušními lalůčky a krkem. Oblíbené jsou i polibky na prsních bradavkách a v okolí pupíku, na vnitřních stranách stehen a v celé oblasti pohlavních orgánů.

Malá statistika:

Prví polibek prožívá 88% všech holek ve věku mezi 11-13 rokem, 84% kluků mezi 12-14 rokem. Ale jen 6% holek a 9% kluků mezi 14-17 lety zažijí při prvním polibku hned polibek jazykem. 92% všech holek při líbání zavírá oči- ale u kluků je to bohužel jen 52%

 Obrazek

Obrazek